American Dad | Twin Peaks | The Gigolo (2015)
eFilmy
TV

Chirurdzy / Grey s Anatomy (2005-2011)

Plakat serialu Chirurdzy / Grey s Anatomy (2005-2011)

Opis:

Do jednego ze szpitali w Seattle na oddział chirurgii przybywa pięcioro młodych absolwentów studiów medycznych: Cristina Yang (Sandra Oh), George O\\\'Malley (T.R. Knight), Isobel \\\"Izzie\\\" Stevens (Katherine Heigl), Alex Karev (Justin Chambers) oraz Meredith Grey (Ellen Pompeo). Za ich szkolenie odpowiedzialna jest surowa dr Miranda Bailey (Chandra Wilson) i doskonały chirurg, dr Preston Burke (Isaiah Washington). Na czele oddziału stoi zaś dr Richard Webber (James Pickens Jr.). Meredith już pierwszego dnia przybiega spóźniona do pracy, po upojnej nocy spędzonej z przygodnie spotkanym mężczyzną. Okazuje się, że owym przystojnym kochankiem jest jeden z jej przyszłych opiekunów, dr Derek Shepherd (Patrick Dempsey). Tymczasem do szpitala zostaje przywieziona umierająca piętnastoletnia dziewczyna, mająca napady epilepsji.

Polub Serial:

« [s14e02] Get Off on the Pain »

Dodano: Ponad 2 tygodnie temu

Komentarze:

Zaloguj się aby dodawać komentarze
czoklit skomentował ponad tydzień temu

martaantczakyy, wejście w komentarze przed obejrzeniem odcinka to proszenie się o kłopoty :D Możesz mieć pretensje tylko do siebie :p Swoją drogą, co tobie zmienia, czy innym działa? Nie działa tobie - zgłaszasz. Easy :)

KinderLove skomentował ponad tydzień temu

wow, zapowiada sie mocy sezon <3

joanbielsko skomentował dwa tygodnie temu

martaantczakyy, bo komentuje się po obejrzeniu odcinka, a nie przed. A błędy należy zgłaszać klikając pod ekranem na zgłoś błąd, bo tu to sobie możemy pogadać o treści odcinka, albo tylko ponarzekać lub pochwalić jakoś. U mnie wszystko gra, i ten sezon zapowiada się wyśmienicie.

oman3 skomentował ponad 2 tygodnie temu

Swietny

martaantczakyy skomentował ponad 2 tygodnie temu

weszłam w komentarze, żeby zobaczyć czy inni też mają problem z włączeniem odcinka. tylko że zamiast się tego dowiedzieć, to dowiedziałam się o tym co w nim będzie! masakra

petronela1983 skomentował ponad 2 tygodnie temu

DZIAŁA!!!!!!

kwiatuszek1309 skomentował ponad 2 tygodnie temu

Biedna Amelia

hetti skomentował ponad 2 tygodnie temu

wczoraj okolo godz 20-stej jeszcze dzialalo dzis juz klapa myslalam ze tylko nowe linki nie dzialaja!! nie wiem co o tym myslec ??moze ktos to wyjasni??

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach vibextreme.com.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2017 vibextreme.com | t: 0.122 | o: